Tibetská miska Tárá 5

2 289 

Užívejte si své meditace naplno. Tibetské zpívající misky jsou skvělým společníkem pro vaše chvíle klidu, pohody a relaxace. Navodí příjemnou atmosféru a vytvoří oázu klidu, oázu, kam se budete moci pravidelně vracet, kde se budete cítit dobře a meditovat s radostí a s pocitem naprostého uvolnění.

Popis


Tibetské misky, přezdívané též jako zpívající nebo himálajské misky, jsou tradiční pomůckou původem z Nepálu, používanou při meditacích, obřadech a v léčitelství. Každá tibetská miska je unikátem sama o sobě, a to díky specifickému zvuku a vibracím. Ty mají schopnost léčit, zbavují tělo od stresu a odstraňují negativní energii z prostředí. Navodí příjemnou atmosféru, přinášejí klid a umožní vám vstoupit do stavu hluboké meditace a pomohou nalézt vnitřní klid.

Tibetská miska slouží také jako dekorační předmět. Oživí váš meditační prostor a navodí klidnou a příjemnou atmosféru. Miska je zdobena posvátnými rytinami hinduistické bohyně Tárá. Tárá v sanskrtu znamená hvězda, je hvězdou ukazují směr cesty života, odstraňuje překážky a ochraňuje před strachem a utrpením. Je ztělesněním lásky, vřelosti a soucitu.

Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky. Tibetská miska je ručně tepaná. Součástí dodávané sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 20 cm
Váha: 1 kg

>