Tibetská miska Tárá 4

4 190 

Tibetské zpívající misky jsou tradičním hudebním nástrojem a meditační pomůckou původem z Nepálu. Jejich harmonický zvuk a vibrace léčí, zklidňují mysl, tělo a duši a navodí příjemnou atmosféru pro vaše meditace. Slouží nejen jako meditační a relaxační pomůcka, ale zároveň jako krásná a orientální dekorace do vaší domácnosti či jógového studia.

Popis


Tibetské misky – dále známé pod názvy zpívající a himalájské misky, rin gong nebo suzu gong – jsou původem z Nepálu, kde jsou používány jako hudební nástroje a meditační pomůcky. Jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera, kde udávají začátek a konec meditace. Nyní si s touto tibetskou miskou můžete atmosféru Tibetu užívat i u sebe doma.

Harmonický zvuk a vibrace tibetské mísy dokáží navodit tu správnou atmosféru pro meditace, snižují stres a napětí, které se v lidském těle postupně hromadí. Zároveň odstraňují negativní energii z prostředí, pozitivně působí na psychiku člověka, léčí a odstraňují energetické bloky a nerovnováhy z těla. Tibetská miska je skvělým doplňkem do vaší domácnosti či jógového studia. Oživí každý prostor a vnese do něj klid a pozitivní energii.

Zpěvu misky docílíte buď údery, nebo třením tloučku o její strany nebo hranu. Tato tibetská miska je ručně tepaná. Je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 28 cm
Váha: 2 kg

>