Tibetská miska Tárá 3

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Tibetské zpívající misky jsou tradiční pomůckou používanou napříč celou Asií při meditacích, relaxacích a masážích. Jejich zvuk a vibrace mají blahodárné účinky – léčí, odstraňují negativní energii z prostředí, přináší radost, klid a štěstí. Stanou se skvělým doplňkem vaší domácnosti či jógového studia.

Popis


Tibetské zpívající misky jsou známé též pod názvem zpívající, himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Původem jsou z Nepálu, kde jsou tradičně používány při obřadech, meditacích, ale v léčitelství. Tárá, která je vyobrazena na dně této misky, je hinduistickou bohyní. Tárá v sanskrtu znamená hvězda, je hvězdou ukazují směr cesty života, odstraňuje překážky a ochraňuje před strachem a utrpením. Je ztělesněním lásky, vřelosti a soucitu.

Každá tibetská miska je unikátem sama o sobě, a to díky svému specifickému zvuku a vibracím. Mají schopnost léčit, snižují stres a odstraňují negativní energii z prostředí. Navozují příjemnou atmosféru, přinášejí klid a umožní vám vstoupit do stavu hluboké meditace, pomohou nalézt vnitřní klid. Tibetská miska je také krásnou dekorací, která oživí váš meditační prostor či jógové studio. Dejte vašim meditacím nový rozměr a nechte se unášet příjemnými vibracemi a zvukem, který obklopí vaše tělo a pohladí po duši.

Zpěvu misky docílíte buď údery, nebo třením tloučku o její strany nebo hranu. Tato tibetská miska je ručně tepaná. Je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 20 cm
Váha: 1 kg

>