Tibetská miska Tárá 2

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Meditace jsou symbolem klidu, pohody a relaxace. Tibetské zpívající misky jsou skvělým společníkem, díky kterým si tyto chvíle budete moci užívat naplno. Jejich příjemný zvuk a vibrace navodí tu správnou atmosféru pro klidnou a ničím nerušenou meditaci.

Popis


Tibetské misky jsou tradiční pomůckou používanou napříč celou Asií při meditacích, relaxacích a masážích. Svůj původ mají v Nepálu, kde jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera. Tárá, která je ozdobou tibetské misky, je hinduistickou bohyní, jejíž jméno v sanskrtu znamená hvězda. Je bohyní soucitu a laskavosti. Dodává pocit bezpečí, tělo a duši naplňuje láskou a vřelostí.

Tibetské misky mají spoustu pozitivních vlastností, blahodárné účinky na lidské tělo a psychiku člověka a širokou škálu využití. Při hraní na tibetskou misku dochází k přenosu vibrací do okolního prostředí a taktéž do těla člověka. Její čistý zvuk zklidňuje tělo, mysl a duši, navozuje příjemnou atmosféru a prostředí zaplňuje pozitivní energií. Vibrace prostoupí celým vaším tělem, působí jako masáž na tělo a duši. Zároveň léčí, odstraňují stres a energické nerovnováhy. Jsou zárukou hluboké a ničím nerušené meditace.

Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o její strany nebo hranu. Tibetská miska je ručně tepaná. Součástí celé sady je krom samotné misky také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 14 cm
Váha: 0,6 kg

>