Tibetská miska se vzorem zvířat 8

10 189 

Tibetská miska dokáže navodit příjemnou atmosféru a zpříjemnit vaší meditaci. Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci, odpoutejte se od rušivého okolí a buďte plní radosti – a to jen díky příjmenýmvibracím a zvukům této pomůcky.

Popis


Tibetské misky jsou též označovány jako zpívající nebo himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jejich účinky jsou prověřené po staletí, využívají se při meditacích, relaxaci, při masážích i v léčitelství.

Dokážou zklidnit tělo i mysl, prostoupí vás příjemná a radostná atmosféra a dostanete se tak do hluboké meditace. Vibrace prostoupí celým vaším tělem, působí jako masáž na tělo a duši. Zároven léčí a odstraňují stres a energické nerovnováhy.

Tibetská miska je také krásným dekoračním předmětem. Zvelebí váš domácí meditační prostor či jógové studio a prostředí zaplní novou, čistou energií.

Je zdobena krásnými rytinami s motivy zvířat. Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: cca Ø 39 cm
Váha: cca 5 kg

>