Tibetská miska se vzorem zvířat 7

5 790 

Dejte vašim meditacím nový rozměr. Tibetská miska patří k tradičním meditačním pomůckám. Dokáže zpříjemnit vaše meditace a navodit příjemnou a klidnou atmosféru, díky které se budete moci maximálně uvolnit a zapomenete na okolní svět.

Popis


Tibetské misky jsou přezdívané též jako zpívající nebo himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční meditační pomůckou původem z Nepálu, používanou při meditacích, různých obřadech a v léčitelství. Každá tibetská miska je unikátem sama o sobě, a to díky svému specifickému zvuku. Vibrace tibetské misky mají schopnost léčit, zbavují tělo od stresu a odstraňují negativní energii z prostředí. Navodí příjemnou a klidnou atmosféru a umožní vám vstoupit do stavu hluboké meditace a pomohou nalézt vnitřní klid.

Tibetská miska je také krásným dekoračním předmětem. Zvelebí váš domácí meditační prostor či jógové studio a prostředí zaplní novou, čistou energií. Ručně tepaná tibetská miska je zdobena krásnými rytinami s motivy zvířat. Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 33 cm
Váha: 3,3 kg

>