Tibetská miska se vzorem zvířat 6

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Tibetské misky jsou tradiční pomůckou používanou při meditacích a relaxacích již po dlouhá staletí. Jejich zvuk přirozeně pomáhá dosáhnout hlubokého stavu meditace, léčí, snižuje stres a dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru pro vaše chvíle klidu, pohody a relaxace.

Popis


Tibetské misky jsou přezdívané též jako himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční duchovní pomůckou a hudebním nástrojem původem z Nepálu. Používají se při léčbě těla a mysli. Jejich harmonický zvuk a příjemné vibrace prostoupí celým vaším tělem, dostanou se do každé jeho buňky a uvedou vás do stavu klidu, harmonie, bezmyšlenkovitosti – budete si moci maximálně užívat krásné ticho a klid ve vaší hlavě.

Tibetská miska je nejen meditační pomůckou, ale také krásnou dekorací, která se stane ozdobou vašeho domova či jógového studia. Váš prostor oživí, zaplní ho pozitivní energií, navodí příjemnou atmosféru pro vaše meditace a vytvoří oázu klidu – místo, kam se budete moci pravidelně vracet a užívat si své meditace naplno.

Miska je ručně tepaná a je zdobena rytinami s motivy zvířat. Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 28 cm
Váha: 2,2 kg

>