Tibetská miska se vzorem zvířat 4

2 090 

Nechte se unášet harmonickým zvukem tibetské misky. Tato šikovná pomůcka zpříjemní vaše meditace a navodí příjemnou a klidnou atmosféru, díky které se budete moci maximálně uvolnit a zapomenete na okolní svět. Poznejte její kouzlo, určitě si ji zamilujete.

Popis


Tibetská miska je tradiční meditační a relaxační pomůcka, ale své uplatnění má také v léčitelství. Každá je unikátní, a to díky specifickému zvuku a vibracím, které obklopí vaše tělo, zklidní mysl, pomohou nalézt vnitřní klid a umožní vám vstoupit do stavu hluboké meditace. Navodí příjemnou atmosféru a prostředí zaplní novou, čistou energií.

Tibetská miska není jen hudebním nástrojem a meditační pomůckou, ale je také krásným doplňkem, který oživí váš meditační prostor. Prostředí očistí od negativní energie, kterou vystřídá nová, pozitivní síla. Vytvoří oázu klidu – místo, kde se budete cítit skvěle, uvolněně, a kde si budete moci své meditace užívat naplno a meditovat s radostí.

Pro hraní na tibetskou misku se používá tlouček. Příjemný zvuk se rozezní buď pomocí úderů, nebo třením tloučku o strany nebo hranu misky. Tibetská miska je ručně tepaná a je zdobena rytinami zvířat. Součástí celé sady je tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 20 cm
Váha: 1,1 kg

>