Tibetská miska se vzorem zvířat 3

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Užívejte si své meditace naplno. Tibetská zpívající miska je skvělým společníkem, který navodí tu správnou atmosféru pro vaše meditace a zaplní váš meditační prostor pozitivní energií. Dejte vašim meditacím nový rozměr a nechte se unášet příjemným zvukem a vibracemi, které obklopí vaše tělo a dodají mu novou sílu a energii.

Popis


Tibetské misky jsou tradičně používány napříč celou Asií při meditacích, relaxacích, ale i masážích. Jsou známé svým specifickým zvukem, který má blahodárné účinky na lidské tělo, ale i na psychiku člověka. Tělo zbavují od stresu a napětí, mysl od negativních myšlenek a špatných pocitů. Vaše tělo bude čisté, uvolněné, nabité novou silou a připravené vydat se na novou cestu, cestu lepších zítřků.

Miska je také krásnou dekorací a skvělých doplňkem do vašeho domova či jógového studia. Každý prostor rázem oživí, zaplní ho pozitivní energií, navodí příjemnou atmosféru pro meditacevytvoří oázu klidu – místo, kam se budete moci pravidelně vracet a užívat si své meditace naplno s pocitem maximálního uvolnění.

Tibetská miska je ručně tepaná a je zdobena krásnými rytinami s motivy zvířat. Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 16 cm
Váha: 0,9 kg

>