Tibetská miska se vzorem zvířat 1

1 290 

Tibetské misky – přezdívané též jako zpívající – jsou tradiční pomůckou používanou při meditacích a relaxacích již po dlouhá staletí. Jejich zvuk přirozeně pomáhá dosáhnout hlubokého stavu meditace, léčí, snižuje stres a dokáže navodit příjemnou a klidnou atmosféru pro vaše chvíle klidu, pohody a pro maximální uvolnění.

Popis


Tibetské misky jsou známé též jako himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou hudebním nástrojem a duchovní pomůckou s dlouhověkou tradicí. Svůj původ mají v Nepálu, kde se používaly při léčbě těla a mysli, také pro uvedení do stavu meditace a vnitřní rovnováhy. Existuje celá řada tibetských mís, každá je však unikátem, díky vlastnímu tónu a vibracím. Jejich netradiční a příjemný zvuk je natolik specifický, že se pro ně vžil název zpívající misky.

Tibetská miska je vhodným společníkem pro každého, kdo si chce své meditace užívat naplno, s pocitem maximálního uvolnění. Dokáže navodit příjemnou a klidnou atmosféru, díky které dosáhnete mnohem hlubší meditace. Tibetská miska je také krásnou dekorací. Stane se ozdobou vašeho domácího jógového studia. Prostor zbaví od negativní energie, kterou vystřídá nová, pozitivní síla.

Miska je ručně tepaná a je zdobena motivy zvířat. Zvuk misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o strany a hranu misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 14 cm
Váha: 0,6 kg

>