Tibetská miska s leptaným vzorem 4

10 489 

Tibetské misky jsou nedílnou součástí výbavy každého milovníka meditací. Jejich specifický zvuk harmonizuje vaše tělo, mysl a duši. Navodí příjemnou a klidnou atmosféru, prostředí zaplní pozitivní energií. Nasměrují vás správným směrem, na cestu k hluboké a ničím nerušené meditaci.

Popis


Nalaďte své tělo a mysl do stavu hluboké meditace a meditujte s lehkostí a radostí. Tibetská zpívající miska je nezbytným společníkem pro každého, kdo si chce své meditace užívat naplno s pocitem maximálního uvolnění. Tibetské misky nabízejí pestrou škálu pozitivních vlastností a mají blahodárné účinky, kterými nepohrdne snad žádný jogín či jogínka.

Každá tibetská miska je unikátem sama o sobě. Každá má svůj specifický zvuk a osobní kouzlo. Příjemné vibrace prostoupí tělem, proniknou do každé buňky vašeho těla, které se rázem stává lehčí, uvolněnější a plné energie.

Zpěv tibetské misky se rozezní pomocí drobných úderů tloučkem nebo kroužením tloučku po vnější straně misky. Vzniká tak netradiční a příjemný zvuk, který je natolik specifický, že se vžil název zpívající misky. Tibetská miska je vyráběna ručně – je ručně tepaná. Celá sada se skládá z misky, tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 39 cm
Váha: 5 kg

>