Tibetská miska s leptaným vzorem 3

2 889 

Meditace jsou symbolem klidu, pohody a relaxace. Tibetské zpívající misky jsou skvělým společníkem, díky kterým si tyto chvíle budete moci užívat naplno. Jejich příjemný zvuk a vibrace navodí tu správnou atmosféru pro klidnou a ničím nerušenou meditaci.

Popis


Tibetské zpívající misky mají širokou škálu využití. Jsou tradiční meditační a relaxační pomůckou, ale také krásnou, orientální dekorací. Tibetské misky pocházejí z Nepálu, kde jsou v místních klášterech používány při různých obřadech. Každá tibetská miska je unikátní, a to pro svůj specifický zvuk a příjemné vibrace, které vám umožní snadněji vstoupit do stavu hluboké meditace a pomohou nalézt vnitřní klid. Harmonický zvuk obklopí vaše tělo, zklidní mysl a pohladí po duši.

Tibetská miska je krásným doplňkem do každé domácnosti, kanceláře či jógového studia. Přenese atmosféru Tibetu až k vám domů. Oživí váš meditační prostor a zaplní jej novou, čistou energií. Vytvořte si svou vlastní oázu klidu, místo, kde se budete cítit dobře, uvolněně a meditovat s radostí.

Zvuk tibetské misky se rozezní pomocí drobných úderů tloučkem nebo kroužením tloučku po vnější straně misky. Vzniká tak netradiční a příjemný zvuk, který je natolik specifický, že jsou často označovány jako zpívající misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky. Je vyráběna ručně – je ručně tepaná.

Velikost: 24 cm
Váha: 1,5 kg

>