Tibetská miska s leptaným vzorem 2

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Tibetské misky jsou tradičně používány při meditacích a relaxacích již po dlouhá staletí. Užívejte si své meditace naplno, v příjemném a klidném prostředí a s pocitem maximálního uvolnění. Tibetská miska je skvělým společníkem pro vaše chvíle klidu, pohody a relaxace.

Popis


Tibetské misky jsou přezdívané též jako zpívající, himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Patří k tradičním meditačním pomůckám již po dlouhá staletí. Svůj původ mají v Nepálu. Zde jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera, kde se používají během různých obřadů, zároveň zvuk tibetské misky udává začátek a konec každé meditace.

Každá tibetská miska je unikátní, a to díky tónům a vibracím, které jsou pro každou z nich specifické. Hraní na tibetskou misku má pozitivní vliv psychiku člověka. Dochází k očištění mysli, těla a duše a k harmonizaci průtoku všech energií v lidském těle. To se stává lehčí, uvolněnější a plné energie. Příjemné vibrace dokáží navodit příjemnou atmosféru pro meditace – vytvoří oázu klidu, oázu, kam se budete moci pravidelně vracet, kde se budete cítit dobře a meditovat s radostí a s pocitem naprostého uvolnění.

Zvuk tibetské misky se rozezní pomocí drobných úderů tloučkem nebo kroužením tloučku po vnější straně misky. Vzniká tak netradiční a příjemný zvuk, který je natolik specifický, že jsou často přezdívány jako zpívající misky. Tibetská miska je vyráběna ručně – je ručně tepaná. Součástí celé sady je mimo samotnou misku také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 16 cm
Váha: 0,75 kg

>