Tibetská miska s gravírovaným vzorem 4

4 090 

Meditujte a relaxujte. Užívejte si své meditace naplno. Nechte se unášet příjemným zvukem a vibracemi tibetské misky. Vaše tělo se stane lehčí, uvolněné a plné nové, čisté energie. Tibetská miska je skvělým společníkem pro každého, kdo si chce své meditace užívat naplno, s pocitem maximálního uvolnění.

Popis


Tibetské misky jsou známé též jako himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční duchovní pomůckou používanou při různých obřadech a meditacích, ale také mají svůj velký význam v léčitelství. Mají krásný, specifický zvuk, který je v mnoha ohledech nenahraditelný.

Harmonický zvuk a příjemné vibrace tibetské misky lze použít na několika různých úrovních – na fyzické při masáži zvukem, na mentální při navození hluboké relaxace, a na úrovni meditační, kdy zvuk tibetské misky pomáhá při koncentraci a s uvolněním mysli na cestě k meditaci. Tibetská miska je zároveň krásným, orientálním doplňkem, oživí váš meditační prostor a zaplaví jej novou, pozitivní energií.

Každá tibetská miska je unikátem se specifickým zvukem, který se rozezní buď s údery, nebo třením tloučku o strany a hranu misky. Miska je ručně tepaná a je zdobena gravírovaným vzorem. Součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 30 cm
Váha: 2,3 kg

>