Tibetská miska s gravírovaným vzorem 3

2 289 

Tibetská zpívající miska je nezbytnou pomůckou snad každého milovníka meditací. Její specifický zvuk a příjemné vibrace navodí tu správnou atmosféru, a vy se budete moci lépe uvolnit a naplno si užívat své chvíle klidu, relaxace a uvolnění.

Popis


Tibetské misky jsou tradičně používány při meditacích a relaxacích již po dlouhá staletí. Svůj původ mají v Nepálu, kde jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera. Zde se využívají během různých obřadů, zároveň zvuk tibetské misky udává začátek a konec každé meditace. Každá tibetská miska má svůj specifický zvuk, proto jsou často přezdívány jako misky zpívající.

Zvuk tibetské miskyblahodárné účinky na lidské tělo, ale také na psychiku člověka. Dokáže zbavit vaši mysl od negativních myšlenek, špatných pocitů a starostí. Při hraní na tibetskou misku dochází k harmonizaci všech energií v lidském těle, to se stává lehčí, uvolněné a plné energie. Příjemné vibrace prostoupí celým vaším tělem, dostanou se do každé jeho buňky, a zaplaví jej novou, čistou energií.

Zpěv misky se rozezní buď s údery, nebo třením tloučku o její strany nebo hranu. Tibetská miska je ručně tepaná a je zdobena gravírovaným vzorem. Součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 21 cm
Váha: 1,2 kg

>