Tibetská miska s gravírovaným vzorem 2

1 290 

Tibetská zpívající miska je nezbytnou pomůckou každého milovníka meditací. Jejich specifický zvuk navodí příjemnou a klidnou atmosféru a prostředí zaplní pozitivní energií. Příjemné vibrace prostoupí do vašeho těla, do každé jeho buňky, a vaši mysl zaplaví pocitem radosti a pohody. Poznejte, v čem tkví jejich kouzlo.

Popis


Tibetské misky jsou známé též pod názvy himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční meditační pomůckou původem z Nepálu, kde se používají při různých obřadech, udávají také konec a začátek každé meditace. Využívají se při léčbě těla a mysli, také pro uvedení do stavu meditace a vnitřní rovnováhy. Existuje celá řada tibetských mís, každá je však unikátem, díky svému tónu a vibracím. Příjemný a netradiční zvuk je natolik specifický, že se vžil výraz zpívající misky.

Tibetské misky mají širokou škálu využití. Jejich zvuk uklidňuje tělo, mysl a duši. Dokáže navodit příjemnou atmosféru pro meditace, relaxace, ale i masáže. Zároveň léčí, odstraňuje stres a negativní energii z prostředí, přináší radost, klid a pohodu. Tibetská miska je také krásným doplňkem a dekorací vhodnou do každého interiéru – domu či jógového studia. Oživí každý prostor a zaplní jej novou, čistou energií.

Zvuk tibetské misky se rozezní pomocí drobných úderů tloučkem nebo kroužením tloučku po vnější straně misky. Tibetská miska je vyráběna ručně, je ručně tepaná a zdobena gravírovaným vzorem. Součástí celé sady je mimo samotnou misku také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 14 cm
Váha: 0,6 kg

>