Tibetská miska s gravírovaným vzorem 1

990 

Tibetská zpívající miska je nezbytným společníkem pro každého, kdo si chce své meditace užívat naplno, s pocitem maximálního uvolnění. Nabízejí pestrou škálu pozitivních vlastností a mají blahodárné účinky na lidské tělo a psychiku člověka. Zjistěte, v čem tkví jejich kouzlo, jistě vás ohromí.

Popis


Tibetské misky jsou známé též pod názvy himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční meditační pomůckou původem z Nepálu, kde jsou používány při různých obřadech, meditacích, ale také mají svůj velký význam v léčitelství. Vyznačují se specifickým zvukem, který je v mnoha ohledech nenahraditelný. Tento zvuk zklidňuje lidské tělo, mysl a duši člověka, navodí příjemnou a klidnou atmosféru pro vaše meditace. Zároveň léčí, odstraňuje stres, energetické nerovnováhy a rozpouští tělesné napětí. Zvuk a vibrace tibetské misky jsou naprosto jedinečné, k ničemu nepřirovnatelné.

Zvuk misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o strany a hranu misky. Jejich zvuk je natolik specifický, že jsou přezdívány jako misky zpívající. Tibetská miska je zdobena gravírovaným vzorem a je vyráběna ručně – je ručně tepaná. Součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 12 cm
Váha: 0,4 kg

>