Tibetská miska Manjushri 3

2 390 

Tibetské zpívající misky jsou tradiční pomůckou používanou při meditacích, relaxacích a v léčitelství. Jejich zvuk a vibrace mají blahodárné účinky na lidské tělo, psychiku a duši. Užívejte si své meditace naplno v příjemném a klidném prostředí, s pocitem lehkosti a maximálního uvolnění.

Popis


Zpívající tibetské misky, jsou známé též jako himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou hudebním nástrojem a duchovní pomůckou s dlouhověkou tradicí. Svůj původ mají v Nepálu, kde se používaly při léčbě těla a mysli, také pro uvedení do stavu meditace a vnitřní rovnováhy. Existuje celá řada tibetských mís, každá je však unikátem sama o sobě, a to díky svému specifickému tónu a vibracím. Ty mají schopnost léčit, zbavují tělo od stresu a mysl od negativních myšlenek. Prostředí zaplní novou, čistou energií, klidem a navodí tu správnou atmosféru pro meditaci.

Manjushri, který je na misce vyobrazen, je v buddhismu jméno bodhisattvy moudrosti. Díky němu můžeme poznat náš vnitřní svět v pravém světle a vidět, jak ovlivňuje ten vnější. Pomáhá také zlepšovat intelektuální schopnosti a nalézt cestu k osvícení.

Tibetská miska je ručně tepaná. Zvuku, zpěvu misky je docíleno třením tloučku o strany a hranu misky. Součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 20 cm
Váha: 1,1 kg

>