Tibetská miska Manjushri 2

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Tibetské zpívající misky jsou tradičně používány napříč celou Asií při meditacích, relaxacích a masážích. Jejich specifický zvuk a příjemné vibrace navodí perfektní atmosféru, prostředí zaplní pozitivní energií, klidem a radostí. Poznejte jejich kouzlo a dejte vašim meditacím nový rozměr.

Popis


Tibetské misky jsou tradiční duchovní pomůckou, hudebním nástrojem, ale i krásnou dekorací původem z Nepálu. Jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera, kde jsou používány při duchovních obřadech a meditacích. Jejich zvuk a vibrace jsou natolik specifické, že jsou přezdívány jako zpívající misky. Mají blahodárné účinky na lidské tělo, psychiku a duši. Léčí, redukují stres, tělo nabíjí pozitivní energií, zklidňují mysl a pomáhají nalézt vnitřní klid. Příjemné vibrace prostoupí do každé buňky vašeho těla, nabijí jej novou, čistou energií, klidem a lehkostí.

Tibetská miska je krásným dekoračním předmětem. Stane se ozdobou vašeho domova či jógového studia. Navodí příjemnou atmosféru a prostředí zaplní klidem. Manjushri, který je na misce vyobrazen, je v buddhismu jméno bodhisattvy moudrosti. Díky němu můžeme poznat náš vnitřní svět v pravém světle a vidět, jak ovlivňuje ten vnější. Pomáhá také zlepšovat intelektuální schopnosti a nalézt cestu k osvícení.

Zpěv tibetské misky se rozezní buď s údery, nebo třením tloučku o její strany nebo hranu. Tibetská miska je ručně tepaná. Součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 14 cm
Váha: 0,6 kg

>