Tibetská miska Manjushri 1

1 290 

Vytvořte si svou vlastní oázu klidu, místo, kde vám bude dobře, a kde si budete moci užívat své meditace naplno a s pocitem naprostého uvolnění. Tibetská zpívající miska je skvělým společníkem pro každého meditujícího, každého, kdo hledá klid, radost a uvolnění.

Popis


Tibetské zpívající misky jsou původem z Nepálu, kde slouží jako tradiční meditační a relaxační pomůcka a své uplatnění mají také v léčitelství. Každá je unikátní, a to díky specifickému zvuku a vibracím, které obklopí vaše tělo, zklidní mysl, pomohou nalézt vnitřní klid a umožní vám vstoupit do stavu hluboké meditace. Navodí příjemnou atmosféru a prostředí zaplní novou, čistou energií.

Manjushri, který je na misce vyobrazen, je v buddhismu jméno bodhisattvy moudrosti. Díky němu můžeme poznat náš vnitřní svět v pravém světle a vidět, jak ovlivňuje ten vnější. Pomáhá také zlepšovat intelektuální schopnosti a nalézt cestu k osvícení. Tibetská miska je krásným doplňkem do každého interiéru – domu či jógového studia. Přenese atmosféru dálného východu až k vám.

Pro hraní na tibetskou misku se používá tlouček. Příjemný zvuk se rozezní buď pomocí úderů, nebo třením tloučku o strany nebo hranu misky. Tibetská miska je ručně tepaná. Součástí celé sady je tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 13 cm
Váha: 0,5 kg

>