Tibetská miska se vzorem zvířat 2

1 590 

Tibetská miska je vhodným společníkem pro každého, kdo si chce své meditace užívat naplno, s pocitem maximálního uvolnění. Dokáže navodit příjemnou a klidnou atmosféru, díky které dosáhnete mnohem hlubší meditace a pocitu maximálního uvolnění.

Popis


Tibetské misky jsou tradičním hudebním nástrojem a meditační pomůckou se širokou škálou pozitivních vlastností. Mají blahodárné účinky na lidské tělo, ale také na psychiku člověka. Mysl zbavují od špatných a negativních myšlenek a zanechávají ji čistou a pozitivně naladěnou, připravenou na nové zítřky. Jejich zvuk léčí, příjemné vibrace proniknou do vašeho těla, do každé jeho buňky, to se stává lehčí, uvolněné a plné energie. Vaše meditace naberou nový rozměr.

Tibetská miska není jen obyčejnou pomůckou vhodnou na relaxaci či meditaci, ale rovněž i krásnou dekorací, která oživí váš meditační prostor a zaplní jej čistou a pozitivní energií.

Miska je ručně tepaná a je zdobena motivy zvířat. Zvuk misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o strany a hranu misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 17 cm
Váha: 0,8 kg

>