Symbol ÓM se stojánkem 3

198 

Krásná dekorace – symbol ÓM – oživí váš meditační prostor a navodí příjemnou atmosféru pro vaše meditace, chvíle klidu, pohody a relaxace. Vytvořte si vlastní oázu klidu, místo, kam se budete moci pravidelně vracet a čerpat novou, čistou energii.

Popis


Zvuk ÓM je základní posvátnou mantrou. Je mantrou absolutna a sjednocení, prvotním zvukem a vibrací. ÓM je zvuk stavu, kdy z bytí zmizí zcela všechno – nejsou v něm sny, myšlenky, žádná očekávání, jen klid a ticho. Při zpěvu mantry dochází ke sjednocení naší individuality a vesmíru. Má obrovskou duchovní sílu. Posiluje a zlepšuje meditační praxi, zvyšuje koncentraci a přispívá k celkovému uvolnění.

Krásná dekorace, symbol ÓM, oživí váš meditační prostor a navodí příjemnou atmosféru pro vaše meditace, chvíle klidu, pohody a relaxace. Prostor očistí od negativní energie, kterou vystřídá nová, čistá a pozitivní síla. Vytvořte si vlastní oázu klidu, místo, kde zapomenete na okolní svět, kde se budete cítit dobře a moci meditovat s pocitem radosti a naprostého uvolnění.

Materiál: kvalitní slitina kovů

Výška: 13 cm

>