Stojící soška Buddhy na meditaci

2 790 

Soška Buddhy je krásnou dekorací hodící se do všech interiérů. Vyzdobte si svou domácnost, kancelář, zahradu či jógové studio. Buddha přinese pozitivní energii, štěstí, radost a příjemnou atmosféru do vašich domovů.

Popis


Buddha neboli Siddhártha Gautama, byl zakladatelem buddhismu, náboženského a filozofického směru. Kdežto buddha, s malým počátečním písmenem, je výrazem pro bytost, která dosáhla osvícení, bytost osvobozenou od koloběhu neustálého zrozování (samsáry).

Soška Buddhy vyzdobí váš meditační prostor, navodí příjemnou atmosféru pro vaše chvíle klidu a relaxace. Dosáhnete mnohem hlubší meditace a zapomenete na okolní svět. Soškou můžete obdarovat i své přátelé nebo rodinu, uděláte radost každé jogínce či jogínovi a milovníkům meditací. Skvěle se bude vyjímat v každém interiéru, ať už u vás doma, v kanceláři či jógovém studiu. Prostor zaplní pozitivní energií, přinese radost a štěstí.

Soška je vyrobena ze speciální slitiny kovů. Krásná barevná kombinace stříbrné a zlaté působí minimalisticky, vkusně a kamkoliv ji postavíte, prostor rázem oživí.

Výška: 40 cm
Váha: 3,2 kg

>