Přírodní podložka na meditaci Yogacentrum yam

1 699 

Chcete-li si užívat příjemné chvilky strávené ničím nerušenou meditací, měli byste mít po ruce kvalitního společníka, který vám dopřeje pohodlí i komfort. Stala se meditace nedílnou součástí vašeho života? Pak pro vás máme šikovný tip – meditační podložku Yogacentrum yam.

Popis


Meditaci se v poslední době věnuje stále více lidí, kteří v ní nachází nejen ideální možnost jak se dokonale uvolnit, ale zároveň s její pomocí odbourávají nepříjemnou depresi a pročistí si mysl.

Chcete-li si chvíle meditace či relaxace co možná nejvíce užít, cítit se dobře a pohodlně, vsaďte na kvalitní meditační podložku. Spousta lidí si myslí, že jim k meditaci stačí obyčejná podložka na jógu – pravdou je, že nestačí. Mnohem více komfortu vám dopřeje podložka na meditaci Yogacentrum yam, která je vyrobena výhradně z přírodních materiálů – což potěší nejen zastánce životního prostředí, ale i ty, kteří pro sebe a své zdraví chtějí jen to nejlepší.

6 důvodů, proč si tuto podložku pořídit:

  1. neškodné materiály
  2. velice snadná údržba
  3. precizní zpracování
  4. dostatečné rozměry
  5. bavlněný popruh, díky kterému jí můžete kamkoli přenášet
  6. přijatelný poměr cena/kvalita

Nenechte se zaskočit větší váhou podložky – 3,6 kg – nemusíte se bát, že by se vám při přenášení pronesla. Díky přítomnosti bavlněných popruhů, které jsou doplněné přeskami, se přenáší velice snadno a pohodlně. Jistě vás potěší i veselý oranžový odstín.

Pro bližší seznámení s meditační podložkou Yogacentrum yam si prohlédněte následující video.

YouTube video

>