Relaxační polštářek na oči z hedvábí

249 

Odpoutejte se důkladne od okolních vjemů a užijte si relaxaci naplno. Přesně s tím vám pomůže tento polštářek na oči. Uchvátí vás svými vlastnostmi i barevnými provedeními. Přečtěte si více.

Popis


Chcete se relaxaci věnovat skutečně naplno? Neměli byste otálet s nákupem polštářku na oči. Díky němu se dokážete maximálně uvolnit a soustředit se jen sami na sebe.

Neváhejte a pořiďte si za přátelskou cenu tuto užitečnou pomůcku. Radost vám jistě udělá také množství barev, z kterých si můžete zvolit.

A jak se takový polštářek na oči používá? Úplně jednoduše. Přiložením na oči při meditaci se odpoutáte od okolního světa a budete se moct soustředit na své tělo. Polštářek přináší úlevu unaveným či neklidným očím.

Potah je vyroben z hedvábí, které je příjemné na dotek, uvnitř najdete lněná semínka, díky kterým se vám polštářek dokonale přizpůsobí. Vašemu obličeji dokonale sedne také díky dostatečným rozměrům – 23,5 cm x 10,5 cm – a svému tvaru.

Pro ještě intenzivnější prožitek z relaxace je navíc provoněn přírodní levandulí. Povlak polštářku je v případě potřeby možné vyprat pračce.

>