Rondo polštář na meditaci žlutý

999 

Dopřejte si meditaci bez bolestí. Meditační polštáře jsou skvělými společníky, díky kterým se už nemusíte trápit s bolestmi zad, nohou či páteře. Jsou speciálně navrženy tak, abyste si své chvíle klidu a pohody mohli vychutnat a dopřát si hlubší meditace. Seznamte se s jejich báječnými vlastnostmi.

Popis


Že jste o nich ještě neslyšeli? Nevadí, rádi vás seznámíme. Meditační polštáře se mohou pyšnit celou řadou pozitivních vlastností, kterými nepohrdne snad žádný milovník meditací. Není proto divu, že jsou oblíbenou pomůckou, používanou při zenových meditacích již po dlouhá staletí.

Mezi hlavní výhody meditačních polštářů patří:

  • zachování tradice při meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • snadná údržba
  • komfort a pohodlí
  • meditace bez bolestí
  • nadčasový design a záruka kvality

Hlavní výhodou, kterou jistě oceníte, je komfort a pohodlí, díky kterému bude vaše příští meditace ještě příjemnější. Meditační polštář je zárukou kvality, a to díky materiálu a preciznímu zpracování. Při výrobě je pracováno pouze s čistě přírodními materiály. Máte tak jistotu, že neškodíte životnímu prostředí. Potah polštáře je vyroben ze 100% bavlny a navíc je opatřen zipem, díky kterému lze kdykoliv sundat a vyprat v pračce. Vlákna ze stromu Kapok tvoří výplň polštáře. Kapok je strom vyskytující se v Asii a je přezdíván též jako rostlinné peří. Díky svému materiálu si polštář zachovává svůj stálý tvar a poskytuje oporu pro celé vaše tělo.

Za zmínku jistě stojí unikátní design meditačního polštáře. Příjemné barevné provedení v odstínu žluté je doplněno symbolem třetí čakry Manipura, známé jako čakra solar, která je sídlem emocí a představuje naše centrum síly.

Rozměry: 38 cm x 16 cm
Váha: 1,5 kg

>