Polštář na meditaci Rondo světle modrý

999 

Relaxujte a meditujte. Posaďte se, uvolněte se, ponořte se sami do sebe a užívejte si ničím nerušené chvíle klidu a relaxace. Meditační polštář vám poskytne dostatečný komfort a pohodlí, o kterém jste si zatím nechávali jen zdát. Proměňte své sny v realitu.

Popis


Meditační polštář je zárukou kvalitní a ničím nerušené meditace. Pokud jste se doposud trápili s bolestmi zad, nohou, páteře či jinými rušivými pocity, které vám neumožnili dosáhnout hluboké a ničím nerušené meditace, pak s meditačním polštářem na ně můžete ihned zapomenout. Věnujete se meditacím rádi a často? Pak byste měli mít po ruce kvalitního společníka.

Polštář je navržen tak, abyste se mohli krásně uvolnit a meditaci si vychutnali v pohodlí a komfortu. Jeho tvarová stálost poskytuje tělu dostatečnou oporu a udrží vaši páteř ve vzpřímené poloze, díky tomu vydržíte sedět delší dobu. Kvalita a čistě přírodní materiál v jednom. Potah polštáře je ušit ze 100% bavlny a vyplněn je vlákny ze stromu Kapok, neboli rostlinné peří. Zip potahu, díky kterému lze snadno sundat, umožňuje snadnou údržbu, a tím prodlužuje celkovou životnost polštáře.

Tohoto stylového společníka ve světle modrém provedení ocení zejména pánové. Vrchní část polštáře je zdobena symbolem páté čakry – Višuddha, která je centrem naší komunikace, inspirace a funguje jako most mezi naším myšlením a cítěním.

Výhody meditačních polštářů:

  • unikátní design
  • zachování tradice při meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • precizní zpracování
  • stabilita a opora těla při meditaci
  • snadná údržba

Potah polštáře lze prát v pračce do 40˚C v malém množství prášku.

Rozměry: 38 cm x 16 cm
Váha: 1,5 kg

>