Zafu meditační polštář tyrkysový

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Uvolněte se a pročistěte svou hlavu. Zafu meditační polštář se stane vaším skvělým společníkem při meditaci. Kvalita a komfort – jedny z hlavních vlastností, pro které si meditační polštář určitě zamilujete.

Popis


Hledáte společníka, který s vámi bude sdílet chvíle klidu, chvíle, kdy můžete být jen sami se sebou, svým vnitřním já? Pak meditační polštář se stane tím, co vám tyto chvíle dokáže zpříjemnit.

Zafu meditační polštáře jsou používány při meditacích po dlouhá staletí. Jsou vhodnou pomůckou pro ty, kteří rádi meditují a vědí, že dlouhé sezení nemusí být vždy příjemné. S meditačním polštářem můžete na tyto nepříjemnosti zapomenout. Poskytne dokonalou podporu pro vaše tělo, nohy, boky a udrží vaši páteř ve vzpřímené poloze. Stačí se jen pohodlně usadit a ponořit se sami do sebe.

Výplň polštáře je tvořena kapokem – strom vyskytující se v Asii. Potah polštáře je vyroben ze 100% bavlny a švy jsou zpracovány velmi kvalitně a precizně. Díky těmto vlastnostem si polštář zachovává stálý tvar a tím vám poskytne dokonalou podporu pro vaše tělo a dostatečný komfort.

Mezi hlavní výhody meditačního polštáře patří:

  • zaručená kvalita
  • tradiční pomůcka při meditacích
  • 100% přírodní materiál
  • precizní zpracování
  • zaruka stability a pevné opory těla

Rozměry: 36 cm x 16 cm

Váha: 1,5 kg

>