Přírodní meditační polštář černý

999 

Černý meditační polštář se zlatými motivy potěší nejen svým krásným vzhledem, ale pro svou barevnou kombinaci je vhodný pro muže i ženy a bude se vyjímat v každém interiéru. Navíc má celou řadu pozitivních vlastností, které určitě stojí za vaši pozornost.

Popis


Tento všestranný kousek si oblíbí obzvlášť milovníci meditací, kteří dbají i na vzhled a kvalitu produktů. S meditačním polštářem se stanou vaše chvilky pohody, klidu a relaxace ještě příjemnější. Navíc nabízí celou řadu skvělých vlastností, pro které si tohoto krasavce ihned zamilujete.

Zafu meditační polštáře jsou tradiční pomůckou používanou při meditacích. Jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů – obal ze 100% bavlny a výplň z kapoku, stromu, který se vyskytuje v Asii a je přezdívaný rostlinným peřím. Švy polštáře jsou zpracovány velmi kvalitně, takže vám polštář poskytne maximální podporu těla, a navíc si zachovává svůj stálý tvar.

Pokud patříte k milovníkům meditací, určitě si meditační polštář zamilujete. Užijte si maximální komfort a pohodlí, bez bolesti zad či nohou. Vaše tělo vám určitě poděkuje.

Proč si meditační polštář pořídit?

  • zachování tradice při meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • unikátní design
  • kvalitní a precizní zpracování
  • záruka stability a pevné opory těla

Rozměry: 36 cm x 16 cm

Váha: 1,5 kg

>