Luna oranžový polštář na meditování

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Meditační polštáře jsou speciálně navrženy k tomu, aby se vaše meditace staly ještě příjemnější. Zajišťují dostatečný komfort a pohodlí, které jistě oceníte. Takže pokud vás trápí bolesti zad či jiné nepříjemné pocity v průběhu meditace, je tento šikovný pomocník pro vás tou správnou volbou. Přesvědčte se sami, co vše vám může nabídnout.

Popis


Meditační polštáře jsou známé již stovky let a hojně se využívají zejména při praktikování zenových meditací. A není se čemu divit. Díky svým báječným vlastnostem, které nabízejí, jsou oblíbenou pomůckou každého nadšence meditací. Zjistěte i vy, v čem tkví jejich kouzlo.

Meditační polštář ve tvaru luna, neboli půlměsíce, vás zbaví všech bolestí či rušivých elementů přicházejících z okolí, které vás v průběhu meditace rozptylují. A právě díky svému tvaru vám poskytne dostatek místa pro nohy, udrží vaši páteř ve vzpřímené poloze, a vy se tak budete moci soustředit jen na sebe a přítomný okamžik. Zajistí vám perfektní a hlubokou meditaci.

Materiál polštáře je čistě přírodní, a tím pádem šetrný k životnímu prostředí. Potah ze 100% bavlny je vybaven zipem, díky kterému lze snadno sundat. Lze ho prát ručně spolu s malým množstvím prášku, tím se také prodlužuje celková životnost polštáře. Výplň polštáře tvoří vlákna ze stromu Kapok, též známý pod názvem rostlinné peří. Celý polštář díky materiálu a kvalitnímu zpracování si zachovává svou tvarovou stálost a vám poskytne dokonalou oporu pro celé tělo.

Co jistě oceníte je i unikátní designPolštář v odstínu oranžové barvy potěší zejména ženy. Vrchní část je zdobena symbolem druhé čakry Svadhisthana, která je centrem sexuální energie, tvořivých sil a nefiltrovaných emocí.

Proč si meditační polštář pořídit?

  • tvar přizpůsobený pro meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • tvarová stálost – stabilita a opora pro tělo
  • kvalitní zpracování
  • unikátní design
  • komfort a pohodlí
  • snadná údržba
  • zachování tradice při meditaci

Rozměry: 43 cm x 23 cm x 15 cm
Váha: 1,3 kg

>