Luna meditační polštář černý Chakra

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Dejte vašim meditacím nový rozměr! Díky meditačnímu polštáři to bude hračka. Tento šikovný pomocník vám poskytne dostatečný komfort a pohodlí, který jistě oceníte. Ideální tvar a přírodní materiály vám zajistí perfektní a ničím nerušenou meditaci, ať jste kdekoliv.

Popis


Meditační polštáře se mohou pyšnit celou řadou pozitivních vlastností, díky kterým se staly oblíbenou pomůckou jogínů po celém světě. Tradičně jsou využívány při praktikování zenových meditací již stovky let. Pojďme se s nimi blíže seznámit.

Hlavní výhody meditačních polštářů:

  • tvar perfektně přizpůsobený meditacím
  • zachování tradice při meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • kvalitní a precizní zpracování
  • komfort a pohodlí
  • stabilita a opora těla při meditaci
  • unikátní design
  • snadná údržba

Tvar Luna meditačního polštáře, tvar půlměsíce, je speciálně navržen tak, abyste měli dostatek místa pro vaše nohy. S bolestmi a nepříjemnými pocity, které jsou spojené s dlouhým sezením, se můžete rychle rozloučit. Díky kvalitnímu a preciznímu zpracování si polštář zachovává svůj stálý tvar, a vám tak poskytuje stabilitu při sezení a oporu pro celé tělo, kterou ocení zejména vaše záda, páteř, bedra či ramena. Při výrobě se pracuje s čistě přírodními materiály – bavlna a vlákna Kapoku. Potah ze 100% bavlny je vybaven zipem, lze ho tedy sundat a ručně prát spolu s malým množstvím prášku na praní. Výplň je tvořena vlákny Kapoku, kterému se též přezdívá rostlinné peří. Díky všem svým vlastnostem je meditační polštář zárukou hluboké a ničím nerušené meditace.

Za zmínku jistě stojí unikátní design meditačního polštáře. Neutrální a minimalistické černé barevné provedení potěší jak muže, tak ženy a bude skvěle vypadat v každém interiéru či jógovém studiu. Na bocích je polštář zdoben vyšívanými symboly čaker v barvách, které jim přísluší.

Rozměry: 43 cm x 23 cm x 15 cm
Váha: 1,3 kg

>