Korálový Zafu meditační polštář

999 

Patříte k milovníkům meditací? Lámete si hlavu nad tím, jak si tyto chvíle klidu, pohody a relaxace ještě více zpříjemnit? Pak je meditační polštář určen právě vám. Pomocník, který potěší všechny fajnšmekry meditací.

Popis


Meditace jsou známé tím, že se při nich člověk dokáže skvěle uvolnit, zrelaxovat a načerpat novou energii. Dlouhé sezení a s ním spojené bolesti zad, páteře a nepříjemné pocity nohou dokáží tyto chvíle značně znepříjemnit. S tím je konec! Meditační polštář vám zajistí dostatečný komfort a pohodlí, o kterém se vám ani nesnilo. Díky kvalitnímu zpracování a přírodním materiálům, které jsou při výrobě používány, si polštář zachovává svůj stálý tvar a vám tak poskytuje perfektní oporu pro celé tělo. Objevte kouzlo této zázračné pomůcky. Vaše tělo vám jistě poděkuje.

Výhody meditačních polštářů:

  • zachování tradice při meditaci
  • dokonalé přizpůsobení tělu i páteři
  • 100% přírodní materiál
  • unikátní design
  • kvalitní zpracování
  • snímatelný potah – snadná údržba

Polštář je vyrobený ze 100% přírodních materiálů a vy tak máte jistotu, že neškodíte životnímu prostředí. Jeho potah je ušit z bavlny, výplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, přezdívaný též rostlinné peří. Potah lze lehce sundat a ručně vyprat společně s malým množstvím prášku na praní. Další skvělou vlastností je i jeho neobyčejný vzhled. Polštář v příjemném odstínu korálové barvy s originálními ornamenty se bude vyjímat v každém interiéru a nadchne snad opravdu každého.

Rozměry: 36 cm x 16 cm

Váha: 1,5 kg

>