Fialový Luna meditační polštář

949 

Užívejte si své chvíle klidu, pohody a relaxace ještě více naplno. S meditačním polštářem, tímto šikovným malým pomocníkem, to bude hračka. Během vaší meditace vám poskytne dostatečný komfort a pohodlí, pro které si ho jistě zamilujete. Poznejte, co vše vám může nabídnout.

Popis


Meditace a jóga k sobě jednoznačně patří! K tomu, aby se vaše příští meditace stala ještě příjemnější, vám skvěle poslouží meditační polštář. Pak už se jen stačí pohodlně usadit, uvolnit se, přestat vnímat okolní svět a ponořit se sami do sebe, do svého vnitřního já.

Meditační polštáře jsou známé svými pozitivními vlastnostmi již stovky let a patří k tradičním pomůckám, využívaných při praktikování zenových meditací. Hodí se zejména pro všechny meditační techniky vsedě. Luna meditační polštář je ojedinělý svým tvarem, tvarem půlměsíce. Poskytne dostatek místa pro vaše nohy a zbaví vás všech bolestí, které jsou zapříčiněné dlouhým sezením.

Při výrobě se pracuje s čistě přírodními materiály. Potah polštáře je ušit ze 100% bavlny, a díky zipu lze sundat a vyprat ručně spolu s malým množství prášku na praní. Výplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, známý též pod názvem rostlinné peří. Díky preciznímu zpracování a materiálům si polštář zachovává svůj stálý tvar a poskytuje dostatečnou oporu, kterou při meditaci jistě oceníte. To vše, abyste se cítili pohodlně a uvolněně.

Hned na první pohled polštář zaujme svým unikátním designem – fialová barva a symbol sedmé čakry, Sahasrara. Navíc fialová je symbolem duchovna, spirituality a je známá tím, že má pozitivní vliv pro dosažení hlubší meditace.

Pojďme si znovu shrnout všechny výhody:

  • tvar přizpůsobený meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • snadná údržba
  • komfort a pohodlí
  • meditace bez bolestí
  • nadčasový design a záruka kvality

Rozměry: 43 cm x 23 cm x 15 cm

Váha: 1,3 kg

>