Bordó meditační polštář Luna z přírodních materiálů

899 

Dostatečné rozměry, precizní zpracování, dokonalé provedení meditačních technik, příjemná váha a přírodní materiály – to jsou důvody, proč by vám neměl chybět tento meditační polštář, se kterým dosáhnete hloubkové meditace o níž se vám až doposud mohlo leda tak zdát.

Popis


Meditační polštář Luna v zajímavém bordó odstínu si vás získá pro celou řadu důvodů. Hledáte-li kvalitní pomůcku, na kterou se budete moci kdykoli spolehnout, není nad čím váhat – tento polštář je pro vás trefou do černého.

Dostatečné rozměry, precizní zpracování, dokonalé provedení meditačních technik, příjemná váha a přírodní materiály – to jsou důvody, proč by vám neměl chybět tento meditační polštář, se kterým dosáhnete hloubkové meditace.

5 důvodů, proč si pořídit meditační polštář Luna:

  1. tvar perfektně přizpůsobený meditaci
  2. přírodní materiál
  3. precizní zpracování
  4. příjemné barevné provedení
  5. cenová dostupnost

Meditační polštář vám nabízí kromě jiného i dostatek místa pro nohy, což je jistě od k dobru. Pomůže vám udržet páteř v rovině, uvolnit se, dosáhnout hloubkové meditace a zabránit vzniku nepříjemným pocitům v nohách.

Polštář je vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Jeho potah je ušitý ze 100% bavlny, náplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, kterým se též přezdívá rostlinné peří. S tímto výrobkem tak máte jistotu, že neškodíte ani svému zdraví, ani životnímu prostředí.

Co se rozměrů týče, jsou dostatečné pro každého z vás – 40 cm x 25 cm x 15 cm – a váha vám rovněž udělá radost – pouhých 1,5 kg – díky čemuž můžete polštář na meditaci přenášet kamkoli.

Podívejte se na následující video a udělejte si o polštáři na meditaci vlastní představu:

YouTube video

>