Meditační mala tygří oko a tyrkys

790 

Mala je tradiční pomůckou používanou již po staletí k počítání manter. Díky ní se budete dostatečně soustředit a koncetrovat a vaše meditace budou zase o něco lepší. Přečtěte si více o těchto konkrétních meditačních korálcích.

Popis


Pokud to s meditacemi myslíte vážně, měli byste si také pořídit správné pomůcky, které budou tím pravým pro vás a vy dáte svému čase relaxace a klidu zase nový nádech. Vyzkoušejte meditační korálky a určitě jim propadnete jako my. Podívejte se blíže na výhody, které vám může přinést tato mala.

Je vyrobena z rekonsruovaných kamenů tygřího oka a tyrkysu. Oba kameny vám přinesou množství pozitivních vlastností. Podívejte, zda jsou pro vás to pravé:

  • Tygří oko spojuje energie Slunce a Země. Pomáhá zmírňovat deprese, pomáhá nacházet optimismus a podpoří vás na cestě od přání k činům. Tygří oko vám také může otevřít perspektivu k bohatství. Z tělesných neduhů kladně působí na oči, krk a pohlavní orgány.
  • Tyrkys je kámen známý jako mistr léčitel. Jedná se o čištící kámen, dokáže nás uzemnit a ochránit,  poskytuje vyšší energetické hladiny, které jsou potřebné k hojení a čištění. Také spojuje zemi a nebe, sdružuje mužské a ženské energie, zvyšuje fyzickou a psychickou imunitu a stimuluje romantickou lásku.

Délka: 108 mm
Průměr korálků: 8 mm

>