Mala na meditaci howlite a amazonit

878 

Pořiďte si svou malu, protože má vícero užití, krásný design a navodí vám tu správnou atmosféru klidu při vaší meditaci. To vše a mnohem víc navíc získáte za přátelskou cenu. Čtěte dál.

Popis


Najít tu správnou malu není vůbec jednoduché. Musí vám sedět, aby vás mohla provázet při vaší meditaci a vy z ní dokázali vytěžit maximum. Podívejte se blíže na vlastnosti kamenů, z kterých jsou vyrobeny tyto meditační korálky, a zvažte zda právě tyto nebudou ty pravé pro vás.

Tato mala je vyrobena z těchto rekonstruovaných kamenů:

  • Amazonit je znám jako kámen odvahy a pravdy. Umožňuje, aby člověk objevil svou vlastní pravdu a integritu a překonal strach z hodnocení a konfrontace s ostatními. Pomáhá žít v souladu s vyznávanými životními hodnotami. Poskytuje svobodu vyjadřovat své myšlenky a pocity a stanovit silné a jasné hranice, a to jak interně – sebekázeň, tak externě – ujasnění osobního prostoru.
  • Howlit je považován za kámen klidu a trpělivosti. Potlačuje vztek a usnadňuje meditace či mimotělní cestování. Posiluje paměť.
  • Achát je označován jako kámen pravdivosti a slouží jako zdroj odvahy a lásky. Působí na pravdomluvnost, sebevědomí a duchovní růst. Achát také stabilizuje fyzickou energii, kladně ovlivňuje zažívání a čistí lymfatický systém.
  • Rudrakša jsou plody stromu Elaeocarpus granitus a bývají označovány jako oči Pána Šivy (akša je oko), které se v hinduismu používají jako modlitební korálky.

Délka: 108 mm
Průměr korálků: 8 mm

>