Mala dlouhá bílé perly

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Mala, meditační korálky, nejsou jen krásným doplňkem a šperkem, přinášejí také spoustu výhod a pozitivních vlastností, díky kterým se vaše meditace stanou jestě příjemnější. Při meditaci vám pomohou se lépe koncentrovat, dodají rovnováhu, budete se lépe soustředit, zapomenete na okolní svět.

Popis


Meditační korálky jsou tradiční pomůckou používanou všemi jogíny a příznivci meditací po celém světě. Slovo mala má původ v sanskrtu a v překladu znamená náhrdelník, věnec, nebo růženec. Dlouhé maly se skládají ze 108 korálků, které se počítají při odříkávání manter a pomáhají se lépe koncentrovat a soustředit. Mala se spojuje v tzv. guru korálek, který bývá o něco větší, výrazný a zdobený. Představuje symbol vztahu učitele a žáka. Důležité je, že při meditaci se nikdy nepřekračuje, slouží pouze ke kontrole při počítání.

Maly jsou vyráběny z různých materiálů, nejčastějším a nejstarším je rudrakša. Ale mohou to být i různé drahé kameny, krystaly, dřevo či semena stromů. Materiálem se maly odlišují, ten také odlišuje záměr meditace.

Mala je navíc krásným doplňkem, šperkem. Lze ji nosit na krku nebo si ji omotat kolem zápěstí. Podporuje klid mysli, těla i duše. Tuto malu z bílých perel ocení zejména ženy. Bílé perly jsou symbolem čistoty, upřímnosti, míru, štěstí a lásky. Ochraňují, dodávají vnitřní klid a pomáhají nám nalézt pravou cestu života. V průběhu meditace dodávají léčivou energii a dokáží naladit všech 7 čaker.

Vhodné mantry této maly jsou:

  • Aham Prema
  • Om Mani Padme Hum
>