Krátká mala záhněda na meditaci

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Krátká mala určená k odříkávání mantry je šikovnou pomůckou, kterou využijete nejen při meditaci, ale rovněž vám ve chvílích, kdy se zrovna nebudete věnovat relaxaci, bude dělat parádu vystavený v misce na poličce. Proč tedy neskloubit příjemné s užitečným, když to jde tak lehce?

Popis


Krátká mala určená k odříkávání mantry je šikovnou pomůckou, kterou využijete nejen při meditaci, ale rovněž vám ve chvílích, kdy se zrovna nebudete věnovat relaxaci, bude dělat parádu vystavený v misce na poličce. Proč tedy neskloubit příjemné s užitečným, když to jde tak lehce? Krátká mala záhněda je vaší sázkou na jistotu!

Důvodů, proč si pořídit šikovnou malu, je celá řada a každý si dokáže najít tu svou, se kterou bude jejich meditace ještě příjemnější.

3 důvody, proč si pořídit tuto krátkou malu:

  • vícero využití, které jistě oceníte
  • přátelská cena, díky které si tento výrobek může pořídit každý
  • krásný a vzhledově přitažlivý desing

Součástí meditačních korálků – a jejich největší předností – je záhněda, což je jinými slovy kouřový křemen. Ten je oblíbený především pro schopnost uzemnit a odstranit negativní emoce prostřednictvím účinků na první čakru. Trápí-li vás deprese, je tato mala vaší volbou číslo jedna!

>