Krátká mala růžové dřevo na meditaci

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Věnujete se s oblibou ničím nerušené meditaci, ale máte pocit, že vám k dokonale prožitým meditačním stavům stále ještě něco chybí? Pak byste svou pozornost měli věnovat krátké male z růžového dřeva, která se vyznačuje nejen oblíbeným materiálem, ale i příjemným vzhledem a celou řadou pozitivních vlastností!

Popis


Věnujete se s oblibou ničím nerušené meditaci, ale máte pocit, že vám k dokonale prožitým meditačním stavům stále ještě něco chybí? Pak byste svou pozornost měli věnovat krátké male z růžového dřeva, která se vyznačuje nejen oblíbeným materiálem, ale i příjemným vzhledem a celou řadou pozitivních vlastností! Zkrátka ta pravá pomůcka právě pro vás.

Červené santalové dřevo často se přezdívá také jako Ganesh. Santalové dřevo je teplé, zlepšuje krevní oběh a ochraňuje  od negativní energie. Mala vyrobená právě z tohoto materiálu je tou nejlepší volbou především pro ty, kteří pro sebe žádají jen to nejlepší a navíc nechtějí uškodit životnímu prostředí.

Malu využijete při odříkávání mantry. Mantra je shluk několika slabik nebo slov, které při opakování znějí melodicky a buddhismu a hinduismu mají svůj náboženský význam. Při opakování dokola se vám zklidní mysl a podpoří se schopnost soustředit se. Můžete ji vyslovovat nahlas i v duchu.

Mantra vhodná pro krátkou malu z červeného dřeva:

  • Om Gum Ganapataye Namaha
  • Om Dum Durgayei Namaha
>