Krátka mala lazurit a rudrakša na meditaci

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Meditační korálky – rovněž i mala – jsou nedílnou součástí všech, kteří se pravidelně věnují meditaci. Meditace je velice příjemný stav, který můžete právě s pomocí maly ještě více prohloubit, poznat nové možnosti a povýšit tuto aktivitu na lepší úroveň.

Popis


Meditační korálkyrovněž i mala – jsou nedílnou součástí všech, kteří se pravidelně věnují meditaci. Meditace je velice příjemný stav, který můžete právě s pomocí maly ještě více prohloubit, poznat nové možnosti a povýšit tuto aktivitu na lepší úroveň.

Mala se používá při meditaci a to zvláště při odříkávání mantry – mantra je shluk několika slabik nebo slov, které při opakování znějí melodicky a buddhismu a hinduismu mají svůj náboženský význam.

Pro tuto malu jsou vhodné tyto mantry:

  • Om Sri Rama Jay Rama Jaya Jaya Rama
  • Om Shri Dhanvantre Namaha

Při meditaci odbouráte deprese a stres, navíc je tato mala vzhledově více než přitažlivá. Její součástí je lazurit – středověký duchovní kámen, o které se říká, že přináší harmonii do vztahů a zároveň se pyšní schopností očistit mentální tělo a uvolnit staré karmické vzory. Používá se v medicíně Buddha pro své silné léčivé vlastnosti. Další součástí maly je i  rudrakša – o té se říká, že podporuje vnitřní klid, poznání, moc a osvícení.

Výhody krátké maly:

  • vyčištění mysli
  • pochopení vyššího já
  • uzdravovací procesy

>