Krátká mala křemen a rudrakša na meditaci

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Meditace je činnost, které se s oblibou věnují jak ženy, tak i muži a to bez ohledu na věk. Možná jste i vy této aktivitě doslova podlehli a nyní přemýšlíte, jak pozdvihnout úroveň vaší meditace, abyste měli lepší pocit nejen z odvedeného výkonu, ale i sami ze sebe. Pokud ano, pak právě pro vás máme šikovný tip: dlouhá mala křemen a rudrakša!

Popis


Meditace je činnost, které se s oblibou věnují jak ženy, tak i muži a to bez ohledu na věk. Možná jste i vy této aktivitě doslova podlehli a nyní přemýšlíte, jak pozdvihnout úroveň vaší meditace, abyste měli lepší pocit nejen z odvedeného výkonu, ale i sami ze sebe. Pokud ano, pak právě pro vás máme šikovný tip: krátká mala křemen a rudrakša!

Určitě oceníte, že součástí této maly je rudrakša – o té se říká, že podporuje vnitřní klid, poznání, moc a osvícení. Krystal křemene je zase vhodný pro meditaci a uzdravovací procesy.

Výhody krátké maly:

  • vyčištění mysli
  • pochopení vyššího já
  • ukládání a zesilování energie
  • krystal křemene je vhodný pro meditaci
  • uzdravovací procesy

Meditační korálky můžete používat nejen doma, ale i kdekoli na cestách – díky přijatelným rozměrům této maly jí s sebou můžete nosit například v tašce na jógu.

>