Tingsha meditační činelky

549 

Meditační činelky Tingsha mají širokou škálu využití. Navozují příjemnou atmosféru při meditaci, relaxaci, ale i masážích. Jejich zvuk léčí, odstraňuje negativní energii z prostředí a přináší radost a štěstí. Stanou se skvělým doplňkem vaší domácnosti či jógového studia.

Popis


Činelky Tingsha jsou tradičním hudebním nástrojem původem z Tibetu. Jsou součástí každého kláštera a využívají se při modlitbách, obřadech a meditacích. Udávají začátek a konec každé meditace. Vytvářejí čistý zvuk, který uklidňuje mysl, tělo a duši a navozuje příjemnou atmosféru.

Příjemné vibrace prostoupí celým vaším tělem, působí jako masáž na tělo a duši. Léčí, odstraňují stres a energetické nerovnováhy, které zapříčiňují různé psychické poruchy. Jsou zárukou hluboké a ničím nerušené meditace.

Tingsha tvoří dva masivní činelky, které jsou spojeny koženým řemínkem. Jejich použití je velice snadné. Ťuknutím činelky o sebe vzniká příjemný, čistý a dlouhotrvající tón, vibrace, které prostoupí do každé buňky vašeho těla. Jejich zvuk je naprosto jedinečný, k ničemu nepřirovnatelný.

Velikost: 7 cm (jedna činelka)
Váha: 0,3 kg (obě činelky)

>