Coral meditační polštář Luna

899 

Není to jen ideální tvar, příjemná barva či pečlivé provedení, proč byste se měli rozhodnout právě pro tento Luna meditační polštář v coral provedení. Nabízí vám mnohem více pozitivních vlastností, které určitě stojí za vaší pozornost – a kdo ví, možná i nákup tohoto produktu.

Popis

Není to jen ideální tvar, příjemná barva či pečlivé provedení, proč byste se měli rozhodnout právě pro Luna meditační polštář v coral provedení. Nabízí vám mnohem více pozitivních vlastností, které určitě stojí za vaší pozornost – a kdo ví, možná i nákup tohoto produktu.

meditačním polštářem zažijete doposud nepoznané – odbouráte nepříjemné pocity v nohou, které trápí nejen začátečníky, ale i pokročilé jedince – zvláště pak nevítané pocity v kotnících dokážou hodně potrápit – udržíte si stálost páteře, dopřejete si komfort, na který si snadno zvyknete a naplno si užijete meditační techniky prováděné v sedě.

Výhody Luna meditačního polštáře:

  • ideální tvar
  • příznivá cena
  • 100% přírodní materiál
  • dostatečná opora
  • dokonale se přizpůsobí sedu i postavě

Tento meditační polštář vám zaručuje skutečnou hloubkovou meditaci, o které se vám doposud jen zdálo. Zabráníte vzniku nepříjemných pocitů v nohách, udržíte si stálost páteře, uvolníte se a dopřejete sami sobě komfort, na který se velice snadno zvyká.

>