Podpůrný polštář na jógu s potiskem

459 

Podpůrný polštář vám přijde vhod při jakékoli pozici. Cítíte, že potřebujete při cvičení podepřít jakoukoli část těla? Chcete si jógu užívat zase jiným způsobem? Zvolte tuto pomůcku a přesvěčte se o jejích kvalitách sami.

Popis


Tento podpůrný polštář na jógu je vyroben ze 100% bavlny a je plněn vlákny Kapoku. Jedná se o strom ze Střední Ameriky, jehož vláknům se říká rostlinné peří. Polštář je ekologický, nezatěžuje životní prostředí.

Navíc je opravdu kvalitní, takže se nemusíte bát, že by se ihned opotřeboval. V případě zašpinění je možné povlak sundat a vyprat v pračce.

Jógový polštář využijete při cvičení mnoha pozic, ideální je na ty prováděné vsedě. Fantazii v používání se ale meze opravdu nekladou, lze jej využívat jako podpora hlavy a ramen v obrácených pózách a při Šavásaně i jakkoli jinak dle vašich konkrétních potřeb.

Díky svým rozměrům – 38 cm x 12 cm x 10 cm – se vejde do jakékoliv tašky nebo vaku, kde budete mít všechny své pomůcky po ruce. Jeho váha – 0,5 kg – navíc nezvýší hmotnost tašky a vás nezatíží.

>