Modrý podpůrný polštářek na jógu vhodný i pro muže

399 

I muži se s nadšením věnují cvičení jógy, a proto se není čemu divit, že i oni vyžadují šikovné pomůcky na jógu, které usnadní jejich cvičení a provádění jednotlivých ásan. Jste muž a hledáte věrného jógového společníka? Pak se spolehněte na tento modrý podpůrný polštářek krku.

Popis


Není žádným překvapením, že se cvičení jógy věnuje i stále větší počet mužů. Mezi záplavou barevných pomůcek na jógu, které jsou vhodné spíše pro něžné pohlaví, je proto velice obtížné najít takového pomocníka, který by svou barvou mohl svědomitě sloužit i mužům. My jsme pro vás takový výrobek našli – podpůrný polštářek krku v příjemném modrém provedení.

Tento polštářek, určený k pohodlnému podložení krku při pozicích prováděných především vleže, ale i při relaxaci či meditaci, které se stále více lidí věnuje s radostí i nadšením.

5 důvodů, proč si pořídit tento podpůrný polštářek krku:

  1. přijatelná cena
  2. luxusní materiál
  3. univerzální barevné provedení
  4. snadná údržba
  5. dostatečné rozměry

Polštářek je plněný pohankou, díky čemuž se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a vytvaruje se tak, jak potřebujete. Jeho vrchní potah je snímatelný, proto jej můžete kdykoli vyprat ve studené vodě s malým množstvím prášku. Přijatelné rozměry polštářku – 10 cm x 30 cm – vám umožní přenášet jej pohodlně i v tašce na jógu.

Podívejte se na následující video a udělejte si o výrobku vlastní představu:

YouTube video

>