Podpůrný blok na jógu z přírodního materiálu

250 

Věnujete se cvičení jógy a mezi vaše oblíbené patří i jóga Savasana? Pak jistě víte, že při jejím provádění nepřítomnost speciálně tvarovaného podpůrného bloku dokáže znepříjemnit celé cvičení. Nepodceňujte proto jeho pořízení a nechte se k nákupu inspirovat právě tímto krásným kouskem.

Popis


Věnujete se s oblibou cvičení jógy? Docházíte pravidelně do jógového studia, kde se za pomoci zkušených lektorů snažíte objevovat neustále nové a nové možnosti vašeho těla a fyzické kondice? Dostala se vám pod kůži pozice Savasana, ale máte problémy s jejím správným provedením? Pak právě pro vás byl stvořený podpůrný korkový blok.

Tento blok je vyrobený z přírodního materiálu, což jistě ocení nejen ochránci přírody, ale i ti kteří pro sebe a především pro své zdraví vyžadují skutečně jen to nejlepší. Tvrzený korek vám dává jistotu pevnosti, stability a příjemných pocitů během cvičení. Nemusíte se bát, že by vás jeho speciální tvarování během provádění jednotlivých pozic – zvláště pak pozice Savasana – bolelo či vám bylo nějak nepříjemné. Jeho speciálně uzpůsobený tvar a zaoblené hrany se postarají o to, aby vaše cvičení bylo co možná nepříjemnější, leč maximálně účinné.

Proč si pořídit podpůrný jóga blok:

  • přírodní materiál
  • speciální tvarování
  • pevnost a odolnost
  • přijatelné rozměry
  • nízká váha

S tímto podpůrným korkovým blokem zažijete doposud nepoznané a zvládnete provádět pozice, o kterých se vám až do dnešního dne mohlo jen zdát.

>