Pevná, odolná cihlička za dřeva

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Chcete-li si cvičení jógy ještě více zpříjemnit, měli byste si pořídit tyto dřevěné cihličky určené k podložení různých částí těla, díky čemuž výrazně ovlivníte obtížnost jednotlivých pozic a cviků. Cihličky jsou vyrobené z přírodního materiálu, což jistě potěší především ochránce přírody.

Popis

Jóga se rozhodně nedá označit za aktivitu, kterou byste zvládli levou zadní již od první navštívené hodiny ve studiu. Mnoho z vás má s určitými pozicemi problémy i tehdy, kdy se józe věnují již delší čas, ale jednoduše se jim nedaří dotáhnout je k požadované dokonalosti.

Od toho je tu dřevěná cihlička. Ta je určená k podpěře jednotlivých částí těla, díky čemuž máte jedinečnou příležitost výrazným způsobem ovlivnit obtížnost prováděných asán.

3 důvody, proč si pořídit dřevěnou cihličku na jógu:

  1. přírodní materiál, jež potěší nejen ochránce přírody
  2. pevnost a odolnost, na kterou se budete moci spolehnout
  3. velice nízká hmotnost, která vám nebude překážet při jejím přenášení

Cihlička na jógu, která byla vyrobena ze dřeva a neuškodí tak ani životnímu prostředí, ani vašemu zdraví, se stane vaší věrnou společnicí. Díky tomu, že je dutá, má velice nízkou hmotnost, která nebude překážet při jejím přenášení. Pro své příjemné rozměry – 22,5 cm x 15cm x 7,5 cm – se vám pohodlně vejde do vaku či tašky na jógu. 

>