Barevná cihlička na jógu pro stabilní oporu

249 

Zpestřete si cvičení jógy s tou správnou pomůckou. Pořiďte si cihličku na jógu a získejte tak správnou oporu při provádění i těch nejtěžších ásan. Garantujeme, že s tímto parťákem zvládnete i ty pozice, které vám do dnešního dne dělaly problémy.

Popis


Mít tu správnou pomůcku na jógu je základem nejen pro začátečníky. Tato cihlička vám například pomůže dát páteř do správné polohy a také vám poskytne stabilní podporu při provádění jakýchkoliv ásan. Stane se vaším společníkem na všech lekcích jógy.

Do studia i kamkoliv jinam ji pohodlně donesete v tašce či vaku. Díky svým rozměrům – 23 cm x 15 cm x 10 cm – vám nebude zabírat příliš mnoho místa a díky nízké váze – 0,35 kg – nebudete ani vědět, že ji s sebou máte.

Cihlička je vyrobena z tvrzené pěny EVA, je zdravotně nezávadá a díky zaobleným hranám nepůsobí tvrdě. Je příjemně stabilní a její pevnost jistě také uvítáte.

Za přijatelnou cenu si pořídíte opravdového parťáka, který se neopotřebí a bude s vámi opravdu dlouhou dobu. Každá lekce díky němu bude kvalitnější a komfortnější. Přesvědčte se sami.

>