Speciálně navržený polštář na jógu

1 291 

Hledáte-li šikovnou pomůcku pro cvičení jógy, se kterou mnohem snadněji provedete jednotlivé ásany, zvláště pak dotáhnete dechová cvičení k dokonalosti, vsaďte na tento bolster na jógu v přitažlivém odstínu. Nabízí vám vše, co od něho očekáváte a jistě stojí za to dát mu šanci.

Popis


Speciálně navržený polštář na jógu v bordó odstínu je sázkou na jistotu všech nadšených jogínů a jogínek, kteří se chtějí cvičení jógy věnovat naplno a provádět k dokonalosti nejen jednotlivé ásany, ale i dechová cvičení, jež se k této aktivitě neodmyslitelně pojí.

Tento jógový bolster vám nabízí vše, co od něho očekáváte. Je uzpůsobený tak, aby vám pomohl s provedením celé řady pozic, při podložení nejrůznějších částí těla pak sami můžete měnit obtížnost cviků a především tento bolster využijete jako pomůcku při praktikování nejrůznějších dechových cvičení.

3 důvody, proč si pořídit speciálně navržený polštář v bordó odstínu:

  1. přírodní materiál
  2. snadná údržba
  3. všestranné využití

Pořízením tohoto bolsteru určitě neuděláte chybu. Jeho dostačující rozměry – 66 cm x 36 cm x 20 cm – vám nabízí dostatek opory i stability během cvičení, na což si velice snadno zvyknete a již nikdy si bez této pomůcky hodinu jógy nebudete umět představit.

>