Natur jógový bolster

1 291 

Bolster na jógu je stále oblíbenější všestranná pomůcka. Jeho pozitivních vlastností si všímá stále více lidí, kteří jej používají nejen ke cvičení jógy, ale i k relaxaci. Pokud i vy hledáte šikovného pomocníka, neměli byste nad pořízení tohoto kousku dlouho otálet.

Popis


Bolster na jógu vás nadchne nejen pro přírodní materiály, ze kterých je vyroben, ale i pro všestranné možnosti jeho použití. Poslouží vám nejen při provádění celé řady ásan, ale i při vítané relaxaci, které se věnuje stále více lidí. Nejenže je dostatečně pohodlný, ale zároveň i pevný a slibuje vám příjemné cvičení plné stability, což při józe určitě oceníte.

Zatímco svrchní část tohoto bolsteru je vyrobena ze 100% bavlny, jeho vnitřní část je naplněna vlákny stromu Kapoku – stromu, který roste ve Střední Americe a jehož vláknům je též přezdívané rostlinné peří. 

5 důvodů proč si pořídit tento bolster:

  • přírodní materiály
  • přátelská cena
  • vícero využití
  • snadná údržba
  • dostatečné rozměry

Bolster na jógu můžete v případě potřeby vyprat v pračce. Díky jeho rozměrům – 23 cm x 61 cm – máte jistotu maximálního pohodlí a stability, která je při cvičení jógy velice důležitá. Chcete-li pro sebe jen to nejlepší, přírodní materiál, kvalitu a jistotu, pak byste nad pořízením této pomůcky neměli dlouho váhat.

>